Objednejte si
Eyelash Star
během následujících 20 minut a využijte výhod naší akční nabídky!

UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji jsou denní objednávky limitovány. Dnes, , momentálně máme produkt NA SKLADĚ a odesíláme jej do 24 hodin. Pospěšte si a objednejte IHNED!

Vědci odhalili, jak na přirozeně dlouhé a husté řasy bez řasenky!
ZBuďte okouzlující jako hollywoodská hvězda
s nádherně hustými řasy – přírodně!
O 49% delší přirozené řasy!
O 76% objemnější řasy!
Nádherně husté řasy bez řasenky!
První výsledky již po 7 dnech!
 • Zatím se 1,356 žen v České republice rozhodlo pro Eyelash Star! Přidejte se k nim a dopřejte si okouzlující hollywoodské řasy za pouhých 7 dní!
  Praha,

  Odhalena inovační metoda zahuštění, prodloužení a zvýraznění přirozených řas!

  Skvělá novinka pro všechny ženy! Konečně je odhalena přírodní metoda prodloužení řas – bez řasenky a umělých řas! Jedná se o speciální dermatologicky a klinicky vyzkoušenou formuli, na které vědci pracovali léta. Formule obsahuje kombinaci esenciálních aminokyselin, které spolu s přírodními oleji a vitamíny vyživují vaše řasy a povzbuzují jejich růst, zároveň brání jejich padání. Přírodní složky této formule nevyvolávají žádné iritace nebo jiné vedlejší účinky. Přináší výsledky po pouhých 7 dnech – vaše řasy budou až o 49% delší!

  Formule, která vyvolala revoluci ve světě kosmetiky je teď dostupná i vám, díky Eyelash Star séru na řasy. Toto sérum se díky své dermatologicky a klinicky vyzkoušené formuli za velmi krátkou dobu stalo hitem ve světě. Ode dneška je dostupné i v České republice.

  Eyelash Star bylo dlouho střežen jako přísně chované tajemství hollywoodsky svůdného pohledu, které bylo určeno jen hollywoodským divám. Když tajemství bylo prozrazeno, všechna větší světová média začala informovat o neuvěřitelných účincích Eyelash Star, který vám prý poskytne nádherně husté a dlouhé řasy bez použití řasenky! Eyelash Star byl otestován na skutečných ženách, je klinicky a dermalotogicky vyzkoušen a doporučují ho tisíce žen ve světě.

  Okouzlující hollywoodský pohled je konečně dostupný i vám!

  Co Vám přinese používání Eyelash Star?

  Prodloužíte si řasy o 49%!

  Výsledky jsou viditelné již po prvním týdnu používání Eyelash Star séra. Po 4 týdnech pravidelného používání budou vaše řasy delší o 49%. Účinnost spočívá v otestované formuli, která vyživuje a hydratuje řasy, čímž je posiluje a zrychluje jejich růst.

  >>> Pošlete mi Eyelash Star hned teď!

  Zvětšíte objem svých řas o 76%!

  Vedle toho, že působí na délku řas, Eyelash Star působí také na jejich hustotu, tedy jejich objem. Aktivní složky povzbuzují mikrocirkulaci, čímž se redukuje padání řas. Tím způsobem zvětšuje jejich hustotu a objem až o 76%!

  >>> Pošlete mi Eyelash Star hned teď!

  Dopřejte si hustší, delší a výraznější přirozené řasy!

  Svůdný a okouzlující hollywoodský pohled již není nedosažitelný. Eyelash Star sérum umožní, aby vaše přirozené řasy byly delší, hustší, tmavší a výraznější tak, jak jste si to vždycky přály. Tato kosmetická novinka dramaticky zlepší vzhled vašich přirozených řas za několik týdnů!

  >>> Pošlete mi Eyelash Star hned teď!

  Bez řasenky a umělých řas!

  Už si nemusíte nanášet tuny řasenky, ani si ničit řasy lepením umělých. Konečně existuje řešení, které vaše přirozené řasy udělá delšími, hustšími a výraznějšími, jako byste se právě namalovaly. Teď můžete mít přirozeně delší a hustší řasy díky Eyelash Star i Vy.

  >>> Pošlete mi Eyelash Star hned teď!

  Dosáhnout výsledků po pouhých 7 dnech!

  Provedené výzkumy ukázaly, že se u nějakých z účastnic výsledky dostavily již po prvních 7 dnech používání Eyelash Star. Pravidelná aplikace séra každý večer před spaním vám zajistí delší a objemnější řasy již v prvním týdnu používání. Po 4 týdnech Eyelash Star dodá vašim řasám oslnivý objem a prodlouží je o 2,5 až 9mm. Pošlete mi můj Eyelash Star ihned!

  >>> Pošlete mi Eyelash Star hned teď!

  Klinicky a dermatologicky vyzkoušeno!

  Formule Eyelash Star séra je klinicky a dermatologicky testována! Proto neexistuje žádné riziko iritací či jiných vedlejších účinků. Jeho složkami jsou esenciální aminokyseliny, bylinné oleje, vitamíny a hialuronická kyselina. Všechny tyto složky jsou otestované, bezpečné, a zároveň účinné.

  >>> Pošlete mi Eyelash Star hned teď!
  Vše uvedené ukazuje, že ve světě momentálně neexistuje přírodnější, účinnější a jednodušší metoda prodloužení a zvětšení objemu řas. Počet spokojených uživatelek každodenně roste, zatímco jsou kosmetičtí odborníci z Eyelash Star séra nadšení. Nejen, že prodlužuje a zvětšuje objem řas, ale také brání jejich lámání a padání.

  V čem spočívá tajemství nádherně hustých řas hollywoodských hvězd?

  Hollywoodské hvězdy vždy kupovaly jen ty nejdražší řasenky a chodily na nastavení řas, aby docílily svůdného a oslnivého pohledu. Od té doby, co byla nová formule na prodloužení řas, na které je založeno Eyelash Star sérum, odhalena, stala se novým hollywoodským trendem.

  Kosmetičky slavných hvězd ho doporučují svým klientkám a potvrzují, že jde o zatím nejpřírodnější a nejúčinnější metodu, pomocí níž dosáhnete úžasného objemu řas!

  Toto tajemství bylo dlouho střeženo a určeno jen pro vyvolené.
  Po četných pozitivních kritikách v pořadech věnujících se kráse bylo však zpřístupněno i širší veřejnosti.

  Fantastické hollywoodské tajemství je prozrazeno...

  Dlouhé a oslnivé řasy již nejsou určené jen pro pohled hollywoodských div. Od té doby, co byla tato klinicky osvědčená formule odhalena, si můžou všechny ženy dopřát delší, hustší a výraznější řasy, aniž by si musely nanášet tlusté vrstvy řasenky či nalepovat umělé řasy. Nejznámější hudebnice, herečky a modelky přísahají, že se jim pomocí této inovační formule povedlo prodloužit své přírodní řasy a zvětšit jejich objem. Tato formule je konečně dostupná i v ČR – díky Eyelash Star séru!

  Co je Eyelash Star a komu je určený?

  Eyelash Star je určený všem ženám, které si přejou hustší, delší a výraznější přirozené řasy. Aktivní složky séra vyživují a hydratují řasy, čímž zlepšují mikrocirkulaci. Tím působí na rychlejší růst řas a jejich zhuštění, zároveň brání padání a lámání vašich přirozených řas. Sérum bylo klinicky a dermatologicky testováno a schváleno, takže nevyvolává ani iritaci oční sliznice, ani žádné jiné vedlejší účinky.

  Eyelash Star je určený všem ženám, které si přejí:
  Eyelash Star je určený ženám, které si přejí přirozeně hustší, delší a tmavší řasy – bez řasenky. Vzhledem k tomu, že bylo sérum klinicky a dermatologicky otestováno a schváleno, je vhodné pro všechny, protože nevyvolává iritace oční sliznice, ani žádné jiné kontraindikace.

  Hustší, delší a tmavší přirozené řasy – po 7 dnech!

  Pravidelným používáním – každý večer před spaním ve 4 týdnech dosáhnete úžasných výsledků. Sérum aplikujte na horní víčko po odstranění líčidla. Dokud spíte, kořínek řas vstřebá jeho aktivní složky, což mu umožní zrychlit růst řas a zabránit jejich padání.

  Vzhledem k tomu, že jsou složky séra klinicky otestovány a dermatologicky schváleny, neexistuje žádné riziko iritací nebo jiných vedlejších účinků. Vedle toho je formule séra obohacena o vitamíny, které chrání oční partie a umožní, aby řasy vypadaly zdravěji a leskleji.

  O 3 až 9 mm hustší, tmavší a delší řasy – bez řasenky
  O 49% delší a o 76% hustší řasy
  Klinicky a dermatologicky otestované
  Výsledky
  po 7 dnech

  Jak Eyelash Star působí na růst řas?

  Řasy stejně jako všechny chlupy na těle pořád znovu rostou a vypadávají.
  Během toho procesu řasy prochází třemi fázemi :

  1. Anagen – fáze růstová. Tato fáze trvá 30 až 45 dnů a řasy, které procházejí touto fází rostou a obnovují se.

  2. Katagen – fáze degradace. Fáze trvá 2 až 3 týdny a v ní řasy přestávají růst, ale stále ještě nevypadávají.

  3. Telogen – fáze klidová. Telogenní fáze může trvat i více než 100 dnů. Těsně předtím, než znovu vstoupí do anagenní fáze, řasy vypadávají.

  Za normálních podmínek řasy potřebují kolem 30 až 45 dnů, aby vyrostly, kdežto po 100 dnech začínají znovu vypadávat – dříve než vyrostou nové. Kvůli nadměrnému vypadávání Vaše řasy nikdy nejsou dost dlouhé a husté, protože rostoucí fází zároveň prochází jen kolem 40% horních a 15% spodních řas. Osvědčená formule Eyelash Star séra pomůže, aby vaše řasy rostly rychleji a zabrání jejich předčasnému vypadávání. Tímto způsobem budou vaše řasy delší, hustší a výraznější, a výsledky budou viditelné již po prvních 7 dnech používání séra.

  Jak se Eyelash Star používá?

  Eyelash Star je ideální řešení pro přirozeně dlouhé, husté a tmavé řasy. Sérum se jednoduše používá, přináší rychlé výsledky, je klinicky a dermatologicky testováno a schváleno. Nevyvolává iritace oční sliznice nebo jiné vedlejší účinky.

  Už nepotřebujete řasenku, abyste měly nádherně výrazné řasy a svůdný pohled!

  1.

  Máte světlé, řídké a téměř neviditelné řasy? Musíte nanášet řasenku kdykoliv vycházíte z domu, a k tomu je při speciálních příležitostech zdůrazňujete umělými řasami? Už to nemusíte dělat!

  2.

  Teď existuje řešení, které vaše přirozené řasy udělá delšími, hustšími a výraznějšími – Eyelash Star sérum. Dřív, než půjdete spát, odstraňte make-up z obličeje a naneste sérum rovnomerně přímo ke kořínkům řas. Držte oči zavřené 2 minuty, aby se sérum zcela vstřebalo. Nechte sérum působit během noci.

  3.

  Díky účinné kombinaci přírodních složek toto sérum prodlouží Vaše řasy a dodá jim objem. Ve 4 týdnech si všimnete výsledků – až o 49% delší a o 76% objemnější řasy.

  Rada: Pokud nosíte kontaktní čočky, sundejte je před aplikací Eyelash Star séra a nasaďte je zpět po 15 minutách, abyste sérum nerozmazala.

  Doporučeno světovými odborníky

  „Ideální řešení pro přírodní a účinné zvětšení přirozených řas“

  Amy Smithová, dermatoložka, Los Angeles

  „Stejně jako každá žena mám ráda krásné a dlouhé řasy, ale oči jsou jedním z nejcitlivějších orgánů lidského těla a proto je třeba být velmi opatrný. Dnes existuje spousta preparátů, které zaručují prodloužení přirozených řas, ale je otázkou, nakolik jsou bezpečné. Na druhou stranu je dokázáno, že je Eyelash Star bezpečný přípravek, který povzbuzuje růst řas a dodává jim objem. Neexistuje riziko iritací oční sliznice, nevyvolává alergické reakce nebo žádné jiné vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že byl otestován, schválen a potvrzen odborníky, doporučuji Eyelash Star všem ženám, které hledají ten nejlepší způsob prodloužení svých přirozených řas.“

  Tajemství oslnivého pohledu Nicole Scherzingerové!

  Umělé řasy byly v Hollywoodu po léta součástí povinného denního make-upu. Ale, ať už je lepidlo na umělé řasy jakkoliv kvalitní, každodenní používání ničilo přirozené řasy. Proto hollywoodské divy začaly hledat bezpečnější řešení, které by jim přineslo okouzlující pohled, aniž by přitom musely ničit své přirozené řasy!

  Řešení jim přinesla inovační formule schválena dermatology! Tak se tato formule stala v Hollywoodu novým trendem. Mnohé hudebnice, herečky, TV moderátorky a modelky si tak prodloužily přirozené řasy a docílily jejich většího objemu.

  Stejným způsobem si své řasy prodloužila taky Nicole Scherzingerová! Média uvádějí, že „když Nicole zamrká svými dlouhými řasami, zůstanete z toho paf“.

  Svůdný hollywoodský pohled a nádherně husté přirozené řasy – díky Eyelash Star séru!

  Co Vám Eyelash Star sérum přinese:

  Je vědecky dokázáno, že tato inovační formule prodlužuje přírodní řasy a zvětšuje jejich objem!

  Eyelash Star je speciální sérum, které dodá Vašim řasám úžasný objem a zároveň je prodlouží. Formule, kterou sérum obsahuje je výsledkem klinických a vědeckých výzkumů, navíc je schválena dermatology.

  Kombinace 10 esenciálních aminokyselin (biologický enzym EPM), vitamínu B a bylinných olejů povzbuzuje rychlejší růst řas a brání jejich předčasnému vypadávání. Rychlejší růst a větší objem budou viditelné v prvním týdnu používání séra.

  Účastnice výzkumu potvrzují: O 49% delší řasy! Bez iritací a vedlejších účinků!

  Zatím se oslnivého hollywoodského pohledu docilovalo použitím řasenky či umělých řas. Neexistovalo účinné řešení, které by přírodním řasám dodalo objem a délku. Tyto metody však spíš poškozovaly řasy, zpomalovaly jejich růst a zrychlovaly jejich vypadávání. Od té doby, co byla objevena revoluční, přírodní metoda prodloužení řas, už není potřeba poškozovat své řasy. Inovační formule obsažená v séru Vám zajišťuje viditelné výsledky po prvních 7 dnech používání! Přitom nevyvolává žádné iritace oční sliznice, alergické reakce nebo žádné jiné vedlejší účinky. Eyelash Star sérum prošlo četnými testy a všechny daly ty samé, pozitivní výsledky!

  Výzkumy provedené na ženách, které používaly Eyelash Star 4 týdny, každý večer před spaním, přinesly překvapující výsledky:

  • O 49% delší přirozené řasy!
  • O 76% objemnější řasy!
  • Nádherně dlouhé řasy bez řasenky!

  Reakce uživatelek Eyelash Star jsou fenomenální.

  Není možné zveřejnit všechny dojmy, které nám posíláte, všechny však mají něco společného: nadšení z výsledků!

  DŘIV
  POZDĚJI

  „Jsem s výsledky víc než spokojená“

  „Po 15 dnech používání musím říct, že jsem víc než spokojená s výsledky! Dokonce i manžel říká, že jsou moje řasy teď mnohem krásnější, než když si nasadím umělé, protože s těmi nevypadám přirozeně. Teď říká, že jsem přirozeně krásná :) Nejlepší na tom je, že se tak rychle nanáší, jako když se maluji obyčejnou linkou na oči. Jenže musím čekat kolem 15 minut, abych zase mohla nasadit čočky, ale co se dá dělat, aspoň nemá žádné vedlejší účinky.“ *

  Klára, 39, operátorka, Plzeň

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  DŘIV
  POZDĚJI

  „Řasy už nejsou neviditelné“

  „Vyzkoušela jsem všechno možné… Preparáty, nastavení řas, barvení řas, ale vše přineslo jen krátkodobé výsledky. Moje přirozené řasy byly stále pořád světlé a neviditelné bez řasenky. A už mě to fakt omrzelo dávat si řasenku několikrát denně. Když jsem se od ségry dozvěděla o tomhle séru, moc jsem od něj nečekala, ale vyzkoušela jsem ho. Od té doby jsem hrdá na své nové tmavší, výraznější, hustší a delší řasy pokaždé, když se kouknu do zrcadla.“ *

  Blažena, 31, asistentka, Brno

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  DŘIV
  POZDĚJI

  „Bez umělých řas“

  „Tohle je fakt neuvěřitelné. Mí žáci se mě po 10 dnech používání ptali, zda jsem si nenasadila umělé řasy. Jsou opravdu dlouhé a zdají se být umělé, ačkoliv zároveň vypadají velmi přirozeně. Nevím, jak bych popsala účinek, který se dostavil, ale již rozhodně nemám krátké a světlé řasy, které jsem odjakživa měla. A fakt jsem spokojená se svými řasami.“ *

  Dagmar, 51, učitelka, Ústí nad Labem

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  DŘIV
  POZDĚJI

  „Cítím se krásněji a líp“

  „Vždycky jsem žárlila na řasy holek, které na mě koukaly z časopisů. Moje řasy byly tak marné, že jim nebylo pomoci ani s řasenkou, ani s kleštičkami na řasy. Přestože nebyly moc krátké, byly nějak rovné, takže to nebyl žádný rozdíl, když jsem si dala řasenku. Od té doby, co používám Eyelash Star jsou moje řasy mnohem delší a líp se točí. Už vůbec nejsou rovné! Teď konečně i já mám řasy jako z časopisu! Dík Eyelash Star ze srdce :)“ *

  Tereza, 24, modelka, Jihlava

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Je to super“

  „Když jsem si objednala Eyelash Star, moje kámoška si objednala jiné sérum na prodloužení řas. Po 10 dnech u mě byl viditelný rozdíl, zatímco u ní nic. Teď taky začala používat Eyelash Star, protože je fakt skvělý.“ *

  Diana, 27, studentka, Třeboň

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Hustší a tmavší řasy“

  „Myslela jsem si, že jsou to pouhé výmysly. Zvědavost mě ale přinutila, abych ho vyzkoušela, a přiznávám se, že to nebyla chyba, protože jsou moje řasy teď mnohem hustší a tmavší.“ *

  Linda, 35, novinářka, Pardubice

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Řasy už nejsou viditelný“

  „Vždycky jsem měla problém se svými malými, neviditelnými řasami, které ne a ne udělat krásnějšími a dělšími, ať už jsem zkusila cokoliv. Přišla řada na tohle sérum a fakt mě to překvapilo, protože moje řasy již nejsou neviditelný :)“ *

  Jana, 21, studentka, Hradec Králové

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Je to ale úspora!“

  „Skvělá věc. Moje řasy jsou delší a hustší a už nedávám tak hodně řasenky jako dřív. A je to velký plus, protože jsem od té doby, co nekupuju drahé řasenky hodně ušetřila :)“ *

  Marie, 43, lékařka, Frýdek-Místek

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Dokonalé řasy“

  „Zbožňuju Eyelash Star! Moje řasy jsou prostě perfektní.“ *

  Milena, 37, ekonomka, Prostějov

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Jen slova chvály“

  „Tohle se mi hrozně líbí. Líbí se mi, že si ho můžu objednat online, líbí se mi, jak působí na řasy, líbí se mi dokonce i jeho cena! Tak úplně všechno :)“ *

  Olga, 18, studentka, Třinec

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Rychlé výsledky“

  „Omrzelo mě ztrácet čas nanášením řasenky každé ráno. Pak mi kolegyně řekla, že používá sérum a že už vůbec nepoužívá řasenku. Připadalo mi to trošku divný, ale rozhodla jsem se to vyzkoušet. A hele, již po 10 dnech je mi jasný, že to bylo správné rozhodnutí.“ *

  Hana, 52, pokladní, Cheb

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Zatím všechno OK“

  „Trošku jsem se bála použít sérum kvůli čočkám, ale zatím je vše opravdu suprové. Necítila jsem žádné nepohodlí, snad to tak bude i nadále.“ *

  Michala, 31, obchodnice, Kolín

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Dokonalý pohled“

  „Teď je ze mě každý, na koho se kouknu, paf! Moje řasy jsou okouzlující, zároveň však vypadají přirozeně, protože nejsem namalovaná. Cool :)“ *

  Alexandra, 26, sekretářka, Opava

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Upozornění: Kvůli velké poptávce jsou zásoby limitovány! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení produktu následující pracovní den. Efekty a výsledky uvedené na stránce negarantují úspěšnost produktu. Velká většina zákazníků je s produktem spokojena, ale existují zákazníci, kteří nedosáhnou uvedených výsledků. Ti mohou využít naši záruku a vrácení celé částky nákupu. Na stránce jsou uvedeny názory spokojených zákazníků. Jsou to tvrzení zákazníků, kteří jsou s naším produktem spokojeni a úspěšně jej používají. Zákazníci tato svá tvrzení zaslali na naši adresu. Na žádost jednotlivých uživatelů došlo ke změně některých jmen. Všechny originály jsou uloženy v sídle firmy.

  Proč je Eyelash Star tou nejlepší metodou?

  Umělé řasy

  Řasenka

  Nastavení řas

  Eyelash Star

  Cena
  Delší řasy
  Hustší řasy
  Dlouhodobost výsledků
  Rychlost ošetření
  Bez iritací
  Celkem
  Zapomeňte na řasenky a umělé řasy!

  Zkontrolujte, jestli je Eyelash Star pro Vás:

  Používáte řasenku?

  Některé komentáře našich zákazníků:

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  584 comments Add a comment
  • Julie Lachmanová · Top Commenter
   Myslíte si, že je možné, aby přirozené řasy byly hustší? Mně to přijde trošku podezřelý, ale dobrá, nic neřeknu, sama jsem ho nevyzkoušela...
   Reply · 17 · Like · prije 4 sata
   • Dominika Králíková
    Ale jděte, ja bych tohle v životě nevyzkoušela! Tohle je proti přírodě.
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Anička Jakubíková
    Jakubíková Tak s tím nesouhlasím...jdi na můj profil a koukni se na fotky, dala jsem je tam právě kvůli takovým skeptikům.
    Reply · 3 · Like · prije 4 sata
   • Julie Lachmanová
    To si děláš prdel, že jsou tohle tvoje řasy???
    Reply · 4 · Like · prije 4 sata
  • Monika Blažková
   Tohle sérum je suprové, já jsem ho vyzkoušela a jsem spokojená.
   Reply · 2 · Like · prije sat vremena
  • Michaela Pokorná
   Kolik stojí?
   Reply · 7 · Like · prije sat vremena
  • Kateřina Maitnerová
   Jen slova chvály! Je výborný…
   Reply · 3 · Like · prije sat vremena
  • Bára Topolová
   Jakýpak řasy, jakýpak řasenky...my všechny jsem přirozeně krásné Snad je důležitější, jakou máš duši, než jak ti vypadají řasy
   Reply · 1 · Like · prije sat vremena
  • Romana Hladíková
   Já si myslím že mým řasám není pomoci, vždyť jsou téměř neviditelný!
   Reply · 4 · Like · prije sat vremena
  • Helena Medková
   Já jsem ho začala používat přede dvěma dny a jsem nedočkavá. Pro mě je důležité, že mě oči vůbec nepálí a že nečervenají, toho jsem se bála nejvíc.
   Reply · 1 · Like · prije sat vremena
  • Lenka Chorvatová
   A mně zas uklidnilo to, že je klinicky a dermatologicky otestované, proto jsem se rozhodla vyzkoušet a je to opravdu fajn.
   Reply · 5 · Like · prije sat vremena
  • Martina Behulová
   Suprové…
   Reply · 2 · Like · prije sat vremena
  View 572 more
  Facebook plugin

  Jen v minulém roce jsme v České republice obsloužili již více než 1,356 spokojených zákazníků!

  Eyelash Star v médiích

  FAQ
  Je Eyelash Star bezpečný pro použití?
  Ano, Eyelash Star sérum je bezpečné pro použití. Je klinicky a dermatologicky otestováno a schváleno, protože nevyvolává žádné iritace, alergické reakce nebo žádné jiné vedlejší účinky. V případě alergie na nějakou ze složek, nepoužívejte Eyelash Star sérum. Produkt není určen pro osoby mladší 18 let. Objednejte dnes a přesvědčte se, že je Eyelash Star tou nejpřírodnější metodou prodloužení řas a zvětšení jejich objemu.
  Smím používat Eyelash Star pokud nosím kontaktní čočky?
  Ano, smíte používat Eyelash Star sérum i v případě, že nosíte kontaktní čočky. Toto sérum bylo testováno také oftalmologicky a je potvrzené, že je pro osoby, které nosí čočky, bezpečné. Před aplikací séra sundejte čočky a nasaďte je zpět po uplynutí 15 minut, aby nedošlo k rozmazání séra. Pokud objednáte dnes, můžete okouzlovat svými nádherně luxusními řasami již zítra.
  Smím se malovat po použití Eyelash Star?
  Ano, hned po aplikaci Eyelash Star séra si můžete normálně nanést svůj denní make-up. Ale pokud si objednáte Eyelash Star dnes, již zítra nebudete ani potřebovat řasenku.
  Jak se Eyelash Star používá?
  Eyelash Star se aplikuje jako oční linka, ke kořínkům řas. Držte oči zavřené 2 minuty. Předtím odstraňte make-up z obličeje, očistěte obličej a osušte ho. Pro důkladnější absorpci séra a zlepšení růstu řas, před aplikací položte horký ručník na oči a nechte ho tam několik minut. Pro optimální výsledky se doporučuje sérum aplikovat večer, před spaním. Objednejte si dnes, aby se již po 7 dnech dostavily výsledky!
  Jak dlouho vydrží balení Eyelash Star?
  Pokud ho používáte dle návodů, jedno balení Eyelash Star séra může vydržet kolem 2 až 3 měsíců. Používejte sérum každý večer, než půjdete spát, aby se složky zcela vstřebaly a mohly působit během noci. Objednejte si hned a již dnes docilte okouzlujícího objemu řas!
  Kdy budou viditelné první výsledky používání Eyelash Star?
  První výsledky používání Eyelash Star budou viditelné v prvním týdnu používání. Pravidelné používání vám přinese během prvních sedmi dnů výraznější a tmavší řasy. Pokud si objednáte hned, po 4 týdnech můžete mít o 49% delší a o 76% objemnější řasy.
  Co obsahuje Eyelash Star?
  Eyelash Star sérum obsahuje následující aktivní složky: Aqua, Isatis tinctoria seed extract, Nigella sativa seed extract, Biota orientalis leaf extract, Terminalia chebula extract, Polygonum multiflorum root extract, Corallina officinalis extract. Objednejte si hned a prodlužte své řasy pomocí osvědčených přírodních složek!

  Objednejte a prodlužte své přirozené řasy!

  Dopřejte si nádherně husté řasy po pouhých 7 dnech!

  Zapomeňte na řasenky a umělé řasy!

  Objednejte si Eyelash Star a zvětšete objem řas až o 76%!
  Speciální nabídka - 2̶1̶1̶8 Kč - 1059 Kč - Aktivujte KUPÓN!
  Nabídka končí:
  P.S. Nezapomeňte, že Eyelash Star sérum obsahuje inovační formuli, která byla klinicky a dermatologicky testována a schválena. Přírodní složky jsou bezpečné, navíc zrychlují růst řas a brání jejich vypadávání. Tak se vaše přirozené řasy stanou hustšími, delšími a výraznějšími. Prvních výsledků si všimnete již po 7 dnech!

  P.P.S. Eyelash Star je tak účinný, že jsme momentálně zahlceni objednávkami. Proto si nenechte tuto příležitost ujít a objednejte si hned, vyhnete se tak čekání na další zásoby.
  Kam máme zaslat
  Váš Eyelash Star?
  Jméno
  Příjmení
  Adresa
  Číslo domu
  PSČ
  Město
  Telefon
  E-mail
  Produkt
  Komentáře
  P.S.: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
  Platba při dodání
  Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
  11
  Poslední prodej
  proběhl dne:
  21/04/2014
  100% bezpečný nákup
  44 - denní záruka
  Pokud si nákup do 44 dnů rozmyslíte,
  vrátíme vám peníze.
  Doručení
  Výrobek vám doručíme nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní službou!
  100% bezpečný nákup
  Výrobek zaplatíte při přebírání, čímž vás ochráníme před možným zneužitím. Vaše osobní údaje budou zcela bezpečné!
 • *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.
  DO in d.o.o. Dimičeva ulica 16, 1000 Ljubljana, Slovenia, e-mail: evka.nosek@doinonline.eu. Produkt: Eyelash Star